Preskoč navigáciu AKCIOVA PONUKA !
KONTAKT

Razbetherm s.r.o.

 

Adresa:

Bratislavská 54,

902 01 Pezinok


Mobil:

+421 /0/ 940 277 655


E-mail:

info@lacnepodlahovekurenie.sk

 

IČO:

46 355 927

 

DIČ:

2023353266


Počítadlo návštev:

Uvažujete nad zavedením podlahového kúrenia?


 

PREČO SME TAKÍ LACNÍ

Našim cieľom je, aby kvalitné podlahové vykurovanie nebolo výsadou len finančne dobre situovaných ľudí, ale aby si ho mohol dovoliť každý, kto je naklonený pre tento spôsob vykurovania a túži po ňom. Ponúkame podlahové vykurovania v cenách klasických radiátorových kúrení.

 

 

Politikou našej spoločnosti je, že veľko- odberateľské zľavy a rabaty si nepremietame do našich ziskov, ale ich prenášame na zákazníka, čím vzniká produkt lacnejší o 30 až 40% oproti konkurenčným firmám.

 

S účinnosťou od 1.1.2011 naša spoločnosť prestáva zalievať cudzie podlahové kúrenia, vzhľadom na skutočnosť, že 98 % kúrení bolo prevedených nekvalitne a po odbornej stránke nevhodne na anhydritovú zálievku.

 

Následne naša firma musela robiť opravy takýchto zhotovených kúrení. Z uvedeného dôvodu, prestávame zalievať podlahové kúrenia, ktoré nedodá naša spoločnosť. Ďakujeme za porozumenie.
Všetky materiály použité a zabudované v podlahovom kúrení a podlahe, dodávané našou spoločnosťou, sú vyrobené v krajinách EÚ,  testované a certifikované, prevažne v nemeckých akreditovaných certifikačných inštitútoch. Žiaden použitý a zabudovaný materiál nepochádza z krajín mimo EÚ. Ako je Čína, Kórejské a Ázijské štáty, ako sa to stáva u konkurenčných firiem.